Про нас

Vasco Electronics – передові технології для кожного


Vasco Electronics - міжнародна компанія, з філіями в США та Європі, і співробітниками у всьому світі.  Міжнародний означає, що ми самі розмовляємо багатьма мовами - це те, що ми добре знаємо і над чим працюємо дуже давно.

Починаючи з 2008 року, коли ми заснували компанію Vasco Electronics, нашим основним напрямком роботи були електронні голосові перекладачі та словники. Наша команда спеціалістів розробила перекладач Vasco - передовий пристрій для перекладу, який дозволяє спілкуватися більш ніж 50 мовами.

Та це було лише початком. Наступним нашим кроком стала команда кваліфікованих розробників, які перетворили наші пристрої на найсучасніші, прості у використанні та функціональні продукти, багатоцільового призначення - від спілкування на іноземних мовах до комплексних мобільних пристроїв  для мандрівників.

Не так давно, Ми вирішили розвиватись та досліджувати нові галузі.  Тож якщо Ви шукаєте кваліфікованих програмістів для роботи над своїми проектами - дайте нам знати! give us a shout!

about us

Наша місія


Наша основна мета - допомогти людям спілкуватися.

Наші перекладачі дозволяють вам спілкуватися понад 50 мовами, якими користується понад 90% населення світу.  Не важливо, подорожуєте Ви в справах бізнесу чи заради задоволення, ми тут, щоб допомогти Вам подолати всі мовні бар'єри.

Більше того, наші продукти є інтуїтивно зрозумілими та простими, тому вам не потрібно турбуватися про те, як ними користуватися.  Просто вийміть один із наших пристроїв із коробки та спілкуйтеся!

Ми дбаємо про наших клієнтів


Покупець завжди правий! Ми віримо в це! Для нас дуже важлива Ваша думка. Саме тому, ми створили Vasco Translator, і вдосконалюємо його щодня.

У нас працюють служби підтримки клієнтів більш ніж на 10 мовах по всьому світі. Зв’яжіться з нами, і ми  якнайкраще підберемо продукцію згідно Ваших вимог. Також Ви завжди можете звернутись до нас за консультацією із будь-якого питання, пов’язаного з нашими пристроями.


Просто зателефонуйте або надішліть нам електронний лист.

Vasco Electronics по всьому світу

Наші основні штаб-квартири розташована в містах Шейєн( штат Вайомінг, США), Краків(Польща) та Шеньчжен(Китай). Також у нас є комерційні офіси у Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Чехії, Словаччині та Угорщині.  Окрім цього, маємо співробітників та партнерів в Нідерландах, Індії, Індонезії та Малайзії.

Зараз наша продукція доступна по всій Європі, США, Канаді та Південно-Східній Азії.  Ви також можете придбати пристрої Vasco у наших спеціалізованих веб-магазинах та популярних торгових платформах.

Vasco in the world map

Ми ростемо, і ростемо швидко! Якщо Ви не можете знайти нас у Вашій країні, але хочете стати партнером Vasco - зв’яжіться з нами!

Наші пристрої

В даний час ми пропонуємо три серії продуктів:

Vasco Mini

          Vasco Mini

зручний, компактний,сучасний

     голосовий перекладач

Vasco Translator

 Vasco Translator

  новітній голосовий

електронний перекладач

Vasco Traveler

Vasco Traveler

 

мобільний пристрій для мандрівників

 Ми також працювали або працюємо над іншими проектами, такими як:

Vasco City Guide

мобільний путівник по місту для готелів

Horse Manago

  вебплатформа для любителів

верхової їзди та власників коней

Наші пристрої використовує персонал в лікарнях, поліцейських управліннях, митних службах , тюрмах, армії, університетах, школах та в інших установах, де вони допомагають людям спілкуватися з іноземцями, вивчати мови та розуміти один одного.

hospitals
armies
schools
  • And if you’re looking for another product that we haven’t even thought about, please just contact us, and we’ll make it happen!
  • If you want to contact us about anything – just do it!
  • If you want to try one of our products – feel free to buy it and test it! And if you don’t like it, just return it and you’ll receive a full refund.
  • And if you’d like to join our team, you’re very welcome to apply through our career page!