Електронні перекладачі Vasco - вільне спілкування у всіх куточках світу!

Електронні перекладачі Vasco забезпечують  спілкування на 50 мовах, якими розмовляють більше 95% людей у світі. Безперечна перевага пристроїв - це легкість використання та висока точність перекладу.

Прилади серії Translator стануть в пригоді як під час відпочинку, так і в ділових відрядженнях. Також перекладачі Vasco будуть корисними у вивченні іноземних мов, оскільки Ви зможете навчитися новим фразам і словам природним способом під час бесіди. Вивчення нової мови за допомогою електронного перекладача Vasco, прирівнюється роботі з носієм мови.

Як правильно вибрати електоронний перекладач?

Пристрій слід вибирати в залежності від особистих потреб та мети використання електронного перекладача в майбутньому. Найважливішими критеріями для правильного вибору будуть:

  • розмір пристрою - впливає на зручність у використанні. Для комфортного використання важливим є як розмір екрану так і розмір самого пристрою, в залежності  від мети та умов використання.
  • тип  корпуса – згідно обставин, в яких використовуватимуть  електронний перекладач, значення матиме його міцність та можливість роботи в екстремальних умовах, або ж його елегантний дизайн.

Завдяки широкому асортименту електронних перекладачів, доступних у нашій пропозиції, вибір ідеального саме для Вас не становитиме проблеми. Перекладачі Vasco доступні у таких форматах:компактний 2-дюймовий Vasco Mini, 5 та 7-дюймовий перекладач Vasco Premium та міцний 4-дюймовий Vasco Solid із високим рівнем водонепроникності, протиударності та стійкістю до забруднень.

  • -20%
Vasco Translator M3

Vasco Translator M3

  • Голосовий переклад більше ніж 70 мовами
  • SIM-карта з безкоштовним та необмеженим Інтернетом у 200 країнах
  • точність перекладу 96%
Базовая цена 16 487 ₴ Цена 13 189 ₴